Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Pro sporťáky i knihomoly. K snídani i k večeři. TOP VÝBĚR jídel bez zbytečných sacharidů se slevou až 50 %!

KetoLife Menu

Časté otázky

Nevíš si rady? Hledáš odpověď na svou otázku k produktům KetoLife nebo k nákupu a dopravě v našem e‑shopu? Věříme, že právě tady ji najdeš.

Pro koho jsou produkty KetoLife vhodné?

Jsou produkty KetoLife pro mě vhodné?

Pokud patříš mezi milovníky a vyznavače aktivního životního stylu, pak ano, určitě jsou. Vhodné jsou také pro všechny, kteří ukončili hubnutí pomocí ketodiety a chtějí začít pozvolna zařazovat do svého jídelníčku sacharidy.

Jsou určeny i pro výkonnostní sportovce, kteří si mohou dopřát oblíbený KetoLife produkt před sportovním výkonem (palačinky, těstoviny), během něj (pyré) ale i po něm kvůli kvalitnější regeneraci, k doplnění energetických zásob a dostatečného množství bílkovin (shake, chléb, těstoviny).

KetoLife je skvělý pro všechny, kteří mají fyzicky náročné zaměstnání, a nestíhají standardní svačiny či obědy.

A v neposlední řadě jsou produkty KetoLife určeny pro ty z vás, kteří si svůj jídelníček chtějí zpestřit nebo jsou často na cestách.

Pro vegetariány a vegany?

Ano, v naší nabídce jsou i produkty vhodné pro vegany i vegetariány:

Pro vegany: müsli jemné basic

Pro vegetariány:  müsli s ovocem, nízkosacharidové těstoviny rissoni i spaghetti, proteinový chléb s mrkví, proteinový chléb s mandlemi, proteinové kaše, proteinový mugcake, nebo proteinové palačinky s ovesnými vločkami.

V některých našich  produktech používáme kolagen, který je živočišného původu, proto pro vegetariány ani vegany vhodné nejsou. Směs proteinů ve většině produktů obsahuje i proteiny původem z mléka, proto nejsou vhodné pro vegany. 

Pro těhotné a kojící maminky?

Jak těhotná žena, tak kojící maminka by podle nás měla mít pravidelný, pestrý, zdravý jídelníček, ve kterém budou zastoupeny všechny potřebné živiny v dostatečném množství. To znamená bílkoviny, komplexní sacharidy i zdravé tuky. A neměla by zapomínat ani na vitamíny a minerály. KetoLife produkty mohou v takovém případě sloužit jako doplněk. V těhotenství nebo při kojení ale vždy prokonzultuj konzumaci KetoLife produktů se svým lékařem. Tvé individuální potřeby vitamínů, minerálů a ostatních živin se mohou od potřeb zbytku dospělé populace lišit.

Pro sportovce?

Ano, naše proteinová jídla a nápoje jsou určitě vhodné pro sportovce. Představují kvalitní zdroj živin nejen před fyzickou aktivitou, ale i po ní a podporují regeneraci po výkonu.

Pro děti?

Ne. Jídelníček dětí a dospívajících by měl být pestrý, vyvážený a pravidelný. Neměly by v něm chybět bílkoviny, komplexní sacharidy, zdravé tuky, přiměřené množství vlákniny, i všechny potřebné vitamíny, minerály a další tělu prospěšné živiny. Jejich tělo je ve vývinu a tomu by se měla podřizovat i skladba jídla.

Pro osoby dodržující bezlepkovou dietu?

Ano, protože většina našich výrobků je přirozeně bezlepkových. Pro bližší informace sleduj složení uvedené u každého výrobku.

Pro osoby s intolerancí laktózy?

Částečně. V naší nabídce najdeš i výrobky bez laktózy, ale protože u většiny KetoLife výrobků používáme proteinovou směs, ve které se nachází i složky mléčného původu, pro osoby, které trápí intolerance laktózy vhodné nejsou. Pro bližší informace sledujte složení uvedené u každého našeho výrobku.

Jinak může KetoLife kdokoliv? Existují nějaká zdravotní omezení?

Ne, žádná specifická zdravotní omezení u našich produktů, které se řadí mezi obohacené (fortifikované) potraviny, nejsou. Jediné, na co je potřeba brát zřetel je případná alergie na některou ze složek produktů, podobně jako u klasických potravin. Pro bližší informace sleduj složení uvedené u každého našeho výrobku.

O produktech

Můžu jíst KetoLife každý den?

KetoLife sice neslouží k celonáhradě stravy, ale protože se jedná o obohacené (fortifikované) potraviny, je skvělý pro doplnění jídelníčku klidně každý den.

Jak správně namíchat nebo připravit jídla KL?

Příprava jídel KetoLife je velmi jednoduchá. U sáčkových produktů typu shake, kaše, nebo polévka stačí rozmíchat s vodou nebo mlékem. Je důležité nechat tato jídla po smíchání s tekutinou vždy chvilku “odpočinout”, než je sníš. Proteinový prášek musí do sebe vodu nejprve natáhnout, pak teprve mají jídla tu správnou chuť. Konkrétní návody na přípravu najdeš na každém obale.

Můžu si jídla dochutit nebo nějak doplnit?

Samozřejmě. Tvé fantazii se meze nekladou. Neměl/a bys pouze překračovat výživová doporučení, která se týkají příjmu jednotlivých živin. Najdeš je například ZDE nebo na stránkách Ministerstva zdravotnictví.

Jaké je složení jednotlivých výrobků?

Složení najdeš přímo u jednotlivých produktů v e-shopu, ale samozřejmě i na obalech. Proteinové produkty KetoLife obsahují směs kvalitních bílkovin, komplexní sacharidy a zdraví prospěšné tuky. Většina produktů obsahuje i směs vitamínů a minerálů. Složení je zároveň přizpůsobené potřebám nízkosacharidového jídelníčku.

Jakého původu jsou proteiny v produktech KetoLife?

Většina produktů KetoLife má vysoký obsah proteinů, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty, a k udržení normálního stavu kostí. Proteiny, které jsme v našich produktech použili, jsou jak živočišného, tak rostlinného původu. Důvodem je lepší využitelnosti, lehká stravitelnost a dostatečné zasycení.

Zhubnu s produkty KetoLife?

KetoLife nebyl vyvinut primárně jako jídlo “na hubnutí”, ale jako součást zdravého životního stylu, kde chceme mít zaručený příjem kvalitních živin a zároveň snížený obsah sacharidů. Pokud ale jídelníček správně poskládáš, můžeš s našimi jídly i úspěšně hubnout.

Nákup, doprava, reklamace

Za jak dlouho ke mně balíček dorazí?

Balíček odesíláme zpravidla druhý den po objednání, kdy je předán přepravci. Následující den můžeš svůj balíček očekávat, ale může se stát, že při vytížení dopravců se doručení balíčku může prodloužit.

Jak můžu platit?

Platit můžeš na dobírku nebo platební kartou přes internet.

Doručíte mi balíček do zahraničí?

Pokud si chceš produkty KetoLife dopřát i za hranicemi, samozřejmě můžeš. Kontaktuj prosím náš zákaznický servis na tel. +420 603 880 933 nebo na e-mailu info@ketolife.cz. Vypočítáme ti cenu poštovného do země, kam si přeješ balíček odeslat.

Jak mám postupovat při reklamaci?

Je nám líto, že chceš KetoLife produkty reklamovat. Kontaktuj tedy prosím náš zákaznický servis na tel. +420 603 880 933 nebo na e-mailu info@ketolife.cz. Vše s tebou domluvíme.

Není tu odpověď na otázku, kterou hledáš?

Nic se neděje. Rádi ti pomůžeme.

Ozvi se nám.

Péče o zákazníky

Po–Pá 8:00–16:00

+420 603 880 933

Co tu máme dobrého?

Co všechno tu máme?