Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
KetoLife Menu

Zaběhni za námi na RunTour 2020

Největší rodinná běžecká série se rozbíhá v sobotu 20.6. v Ostravě a KetoLife u toho nemůže chybět. Zvedni se z gauče, přijď si zazávodit, ochutnat některé z našich low carb jídel a užít si bezvadnou atmosféru. S RunTour je radost běžet.

Článek ti zabere jen 2 minuty

Janina Dvořáková

8 měst. 8 běžeckých závodů. 8 dní nabitých zážitky.

A přidáme ještě čtvrtou osmičku - RunTour má za sebou už 8 let běžeckých příběhů nadšených běžců ze všech koutů republiky, jakéhokoliv věku i výkonnosti. Připoj se k nim a začni psát i ten svůj. Říkáš si, že nejsi žádný závodník? Nenech se mýlit. Právě takových už na RunTour bylo víc než dost! Běžet může naprosto každý. Prtě v plínkách i zasloužilý veterán. Protáhneš tělo, vyplavíš endorfiny a ještě pomůžeš dobré věci - 50 Kč z každého startovného totiž letos poputuje na podporu 8 charitativních subjektů souvisejících se sportem (to aby těch osmiček nebylo málo).

Kde se běží RunTour, tam se s námi potkáš

Od června do listopadu navštívíme díky seriálu RunTour postupně všech 8 unikátních tratí ve vybraných krajských městech. U našeho stánku - tedy my ho máme společný s naší sesterskou dietní značkou KetoDiet - ti představíme low carb potraviny, které vyrábíme. Popovídáme si o běžeckých úspěších a výzvách (když se ti bude chtít) a průběžně budeme sdílet své zážitky i na Instagramu a Facebooku. Doraž a buď u toho s námi.

  • 20.6. OSTRAVA (železárny v Dolních Vítkovicích)
  • 11.7. BRNO (Brněnská přehrada)
  • 25.7. ČESKÉ BUDĚJOVICE (náměstí Přemysla Otakara II.)
  • 15.8. OLOMOUC (Smetanovy sady)
  • 26.9. KARLOVY VARY (Letní kino)
  • 17.10. PRAHA (Park Ladronka - u televizní věže)
  • 7.11. PARDUBICE (Dostihové závodiště - včetně Taxisova příkopu, no vážně!)
  • 21.11. ÚSTÍ NAD LABEM (městská část Střekov)

Závody RunTour mají úžasnou atmosféru.

Nech se inspirovat a běhej “od srdce”

Ještě nevíš, jestli na RunTour přijdeš? Rozumíme ti. Každý čas od času potřebujeme svou dávku motivace a inspirace. Možná právě proto, abychom doběhli dál, běželi rychleji, nebo si jednoduše uměli běh víc užívat. A nebo proto, abychom zůstali i přes nejrůznější životní kotrmelce a překážky pořád pozitivně naladění. Pořadatelé a tvůrci RunTour proto dali do kupy nový běžecký podcast RunTalk, který přibližuje zajímavé příběhy českých běžců, pro které se běhání stalo doslova “novým začátkem”. Fakt stojí za to se zaposlouchat.

Těšíme se na viděnou na RunTour.

Foto: archiv RunTour

Pojďme zůstat v kontaktu

Chystáme spoustu novinek, článků a dalších zajímavostí. Tak nám nech svůj e-mail, ať o ně nepřijdeš.