Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
KetoLife Menu

Proč se jmenujeme KetoLife, když nejsme ketodieta?

Když tvé oko poprvé padlo na značku KetoLife, možná ti problesklo hlavou: „Ójé, další z řady ketodiet.“ Překvápko. Není tomu tak. A proto nám přišlo záhodno ti původ názvu značky v tomhle článku vysvětlit. Proč se jmenujeme KetoLife, když nejde o ketonovou, ketogenní ani žádnou jinou dietu? Že by šlo spíš o ŽIVOT styl bez zbytečného cukru? Čti dál a hned poznáš, jestli sedne i tobě.

Článek ti zabere jen 4 minuty

Nikola Nevečeřalová

„Jsem KetoLife, mladší sourozenec KetoDiet,“ těší mě

Jak už víš z našeho rozhovoru se zakladateli, prvotním posláním značky KetoLife mělo být usnadnění poskládání zdravého jídelníčku všem, kteří zhubli s proteinovou dietou KetoDiet. KetoLife měl totiž původně za cíl navázat na proteinová jídla a nápoje KetoDiet, tzn. stát se „jen“ kvalitním jídlem pro život po dietě. Podobnost loga a názvu právě s KetoDiet tak není pouhou náhodou, ale čirým záměrem. Majitel obou značek, podnikatel Petr Slavík, si přál, aby bylo spojení se známější KetoDiet na první dobrou vidět, a proto se název nese ve stejném duchu. Zajímat tě ale bude především to, že jídla KetoLife nejsou stvořená přímo k hubnutí, přesto se ale drží s cukry při zemi, a tak si je můžeš s chutí dopřát i ty.

Žádný zbytečný cukr. Low carb? To my můžem'

KetoLife tu není jen pro „zhublíky“, kteří často tápali, co jíst po dietě. Skvěle padne do každého zdravého jídelníčku, a to i přímo do low carb stylu. „Za nízkosacharidový jídelníček se obecně považuje takový, ve kterém se neobjeví víc než 120 g sacharidů za den. Denní energetický příjem se pak doplňuje energií z ostatních makroživin – z bílkovin a tuků,“ vysvětluje produktová ředitelka Martina Dvořáková. Hlídáš si sacharidy, nebo jíš zdravě a vyváženě? Tak, či tak prozkoumej naše nutriční hodnoty.

„KetoLife = Sacharidů pomálu a přidaný cukr nikde!“

Žádný zbytečný cukr. Low carb, to my můžeme.

Kolik sacharidů najdeš v KetoLife jídlech?

Přidaný cukr nenajdeš v žádném našem jídle. Proč taky? „KetoLife produkty obsahují jen přirozeně se vyskytující sacharidy a cukry například z ovoce, ovesných vloček, ořechů, semínek a nebo obilovin,“ vyjmenovává zdroje sacharidů Martina Dvořáková.

Low carb jídla jsou přece pro všechny. I pro tebe!

Díky značce KetoLife můžeš rychle a kvalitně doplnit svůj zdravý jídelníček a zároveň v něm snadno omezit cukr. Je pro tebe jak vyšitý, protože ti nejspíš stejně jako nám záleží na tom, co jíš, ale často se stává, že prostě nestíháš. „Já osobně třeba k rychlé svačině ráda sáhnu po višňovém proteinovém shaku. V momentě, kdy se na pár hodin zaberu do práce a najednou mi začne kručet v břiše, opravdu bodne. Na procházku, výlet nebo delší výběh pak s sebou balím rybízové proteinové pyré. Svěží ovocná chuť zjemněná vanilkou mě hodně baví,“ doplňuje naše contenťačka Nikola.

Proteinové pyré KetoLife ti po běhu doplní energii.

Jak řeší v časovém presu svůj jídelníček náš ambasador, sporťák a specialista na výživu, Jirka Skála? „Před ranním tréninkem se s chutí „natankuju“ ovocným proteinovým müsli s řeckým jogurtem a mezi konzultacemi s klienty si často dávám banánovo-kakaový proteinový shake. Ten mě už několikrát doslova zachránil.“    

Nestíháš vařit. Nestíháš vymýšlet zdravá, vyvážená jídla. Nestíháš ani nakupovat?

Je prima mít možnost sáhnout po bleskové low carb snídani, svačině nebo obědu, který stihneš do 10 minut i se snědením a přitom se nabiješ:

  • potřebnou dávkou energie
  • pořádnou porcí proteinů
  • ale nenapumpuješ do sebe žádný přebytečný cukr.

Co takhle se z přehršle cukru jednoduše vymanit taky?

Foto: archiv KetoLife, Shutterstock

Pojďme zůstat v kontaktu

Chystáme spoustu novinek, článků a dalších zajímavostí. Tak nám nech svůj e-mail, ať o ně nepřijdeš.