Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
KetoLife Menu

Nestíháš? Proteinové pyré zachrání tvůj jídelníček

Není čas.

Tahle věta snad definuje naši dobu. V práci jsi v jednom kole, po práci vyrazíš aspoň na to kolo, potom zas domů a doma trochu poklidit. Co přes den jíš? Tady v rychlosti čokoládu, tam bagetu nebo sušenky. 

Chceš to změnit? Našli jsme cestu, jak zachránit tvůj jídelníček. Jmenuje se proteinové pyré a nahradí jedno celé jídlo. S chutí.

Článek ti zabere jen 3 minuty

Bára Nováková

Přihoď do batohu pomeranč, rybíz nebo kakao

Balíš se na výlet? Spěcháš do práce? Tohle tě nezdrží: přibal si proteinové pyré. Hoď ho do kabelky, do batohu, klidně i do brašny na kolo. Uvidíš, bude se ti hodit.

Kdy? Třeba ráno:

Doběhneš do kanceláře. Zase zpoždění! Za pět minut začíná videoporada a tobě kručí v břiše. Sáhni do batohu, najdeš tam pomerančové pyré, které tě zasytí.

Žena sedí u počítače a jí proteinové pyré KetoLife

Nebo o víkendu:

S funěním vyjedeš kopec – a jsi v cíli! Teď by to chtělo lehký oběd, ať zvládneš cestu domů. Nehledej hospodu a zapomeň na nechutný gel. Zalov v brašně, čeká tam na tebe výborné vanilkovo-rybízové pyré.

Kapsička proteinové pyré KetoLife na trávníku vedle cyklistické helmy a rukavic

A do třetice odpoledne s dětmi:

Vyzvedáváš děti ze školky, dnes musíte k doktorovi. V čekárně tě přepadne hlad. Pro děti máš sbalené přesnídávky, ale pro sebe? Jen se podívej do kabelky, máš tam jogurtové pyré s kakaovou příchutí, které zvládneš slupnout, než si vás sestřička zavolá.

„Kapsička“ pro lowcarb, bezlepkáře a pro všechny, kdo občas nestíhají

Proteinové pyré ušlo dlouhou cestu, než se dostalo k tobě a ke všem, komu zjednodušuje zdravé stravování. Chtěli jsme vyvinout jídlo, které:

  • Můžeš mít pořád s sebou
  • Má dobře nastavené nutriční hodnoty
  • Je plnohodnotné jídlo v rámci zdravého jídelníčku
  • Neobsahuje škodlivá éčka, konzervanty a přidané cukry
  • Dobře chutná

Může to znít jednoduše, ale věř, že nebylo. Nechtěli jsme uvést na trh další „univerzální vyvážené jídlo“, které spolkneš se sebezapřením, když musíš. Chtěli jsme něco, co bude chutnat nám všem.

Proteinové pyré KetoLife na trávníku

Nakonec se povedlo. Vyvinuli jsme tři příchuti, které obsahují všechny potřebné živiny. Líbí se nám, že jsou různorodé, dobře chutnají, zasytí tě, a přitom nepřesladí.

výživový poradce Jirka Skála

„Pyré má krémovou konzistenci, připomíná hustou přesnídávku. Chuť je příjemně nakyslá, pomerančová, osvěžující. Je tak akorát sladké a výborně zasytí,“ říká CrossFiťák a výživář Jirka Skála.

Pár zajímavostí o složení

Kapsička KetoLife obsahuje 18 % bílkovin a žádný lepek, přidané cukry a umělé konzervanty. Navíc v jejím složení najdeš několik složek, které tě možná (pozitivně) překvapí. Jaké?

  • Lněný olej. Čistí cévy od tuku, posiluje imunitu, pomáhá zhubnout a předcházet cukrovce a rakovinovému bujení.
  • Chia olej. Skvělý zdroj omega-3 mastných kyselin, které snižují riziko onemocnění srdce a cév, snižují hladinu cholesterolu a podporují paměť a duševní zdraví.
  • Rozpustná vláknina inulin. Inulin putuje do tlustého střeva, kde krmí dobré bakterie.

V kakaovo jogurtovém pyré je i kakaová vláknina ze slupek kakaových bobů, které jsou na ni velmi bohaté (přes 30 g na 100 g). Je skvělým prebiotikem, a právě proto jsme ji použili i do našeho pyré.

Kapsička obsahuje bílkoviny z několika zdrojů, vyhnuli jsme se ale sóje. Proč? Protože je pro naše tělo hůř stravitelná a obsahuje antinutriční látky, které mu neprospívají.

Natažená ruka drží pyré KetoLife, v pozadí běží žena ve sportovním oblečení

Proč do sebe ládovat cukry? Už nemusíš

Tvoje tělo dělá, co může. Zvládá všechen stres, oddaně ti slouží – a za odměnu si zaslouží trochu péče. Neláduj ho cukry a chemií. Když budeš mít po ruce hotové pyré, které stačí otevřít, ani tě nenapadne jít pro něco nezdravého do automatu.

Zkus to a uvidíš tu změnu. 

 

Foto: Archiv KetoLife

Pojďme zůstat v kontaktu

Chystáme spoustu novinek, článků a dalších zajímavostí. Tak nám nech svůj e-mail, ať o ně nepřijdeš.